Ви тут:
Культура Суспільство 

“Люди та локації Майдану” – ексклюзивна екскурсія в межах фестивалю “LEGIO Historica”

Унікальний фестиваль популярної історії “LEGIO Historica” виходить на вулиці Києва!

Цього року він відбуватиметься без звичного масштабу й не в червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а на свіжому повітрі.

Традиційно Національний музей Революції Гідності є партнером та одним з учасників фестивалю.

Той, хто схоче побувати на екскурсії, не тільки пройде за допомогою інформаційно-навігаційної системи “Місця Революції Гідності” цікавим маршрутом, а й матиме унікальну нагоду поспілкуватися з учасниками цієї революції та засновниками й активістами майданівських ініціатив.

Під час екскурсії Люди та локації Майдану ви дізнаєтеся:
• про основні ініціативи Майдану,
• про те, як на Євромайдані класична музика протистояла шансону,
• хто такі тітушки,
• через який банк фінансувався Антимайдан,
• чому Будинок профспілок у Києві не раз ставав серцем Майдану.

Коли: 12 червня, 11:00
Де: збір – біля пам’ятника княгині Ользі на Михайлівській площі 

Треба ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ! 

МАРШРУТ: Площа Михайлівська – вулиця Михайлівська – майдан Незалежності – Будинок профспілок – вулиця Хрещатик – Український дім – Європейська площа – вулиця Грушевського – Маріїнський парк – вулиця Садова – вулиця Інститутська – каплиця архістратига Михаїла й українських новомучеників – Алея Героїв Небесної Сотні. 

В ході екскурсії художник, активіст Революції Гідності Іван Пішта розкаже про коктейлі Молотова на барикаді “біля Лобановського” та про ніч, у яку застрелили першого майданівця – Сергія Нігояна. Ієромонах Михаїл Карнаух – про дії монахів Михайлівського Золотоверхого та роль церкви у революційних подіях. 

А співробітники Музею Майдану ознайомлять із багатьма знаковими місцями та явищами революції: Будинок профспілок, Український дім, Бібліотека Майдану, Мистецька Сотня, урядовий квартал, “драконівські закони” 16 січня, протистояння на Інститутській і Банковій. Також – про розслідування справ Майдану та про будівництво меморіалу та музею.

У групі буде не більше 20 осіб

Також закликаємо ознайомитися з загальною програмою фестивалю:

По додаткову інформацію звертайтеся за тел. +38 096 28 42 807.

Під час екскурсійного обслуговування просимо наших гостей дотримуватися чинних карантинних вимог.

Не забувайте про грандіозне “LEGIO Historica: Reunion Party”, що відбудеться того ж самого дня. Кількість місць обмежено, тому РЕЄСТРУЙТЕСЯ.

Система Orphus