Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Літнє оздоровлення на Полтавщині: чи потрібно тестувати дітей на COVID-19

Питання проте, чи потрібно тестувати дітей на наявність вірусу COVID-19 для їх допущення в літні оздоровчі табори, піднімали на апаратній нараді в Полтавській ОДА.

Зокрема, міський голова Кременчука Віталій Малецький зауважив, що у Кременчуці перша оздоровча зміна уже стартує 1 червня. Але у батьків та керівників таборів виникають питання щодо необхідності тестувати дітей, які будуть оздоровлюватися.


На це директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак відповів, що спеціально тестувати дітей COVID-19 не потрібно.

“Якщо дитина планує відпочивати, то за три дні до початку зміни видається довідка про епідоточення. Потрібно, щоб перед сімейними лікарями стояло чітке завдання щодо видачі цих довідок: якщо є певні сумніви, необхідно ретельно розібратися, щоб інфікована дитина не потрапила до табору та не інфікувала інших”, – зазначив він.

У свою чергу перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначив: якщо буде ситуація з захворюванням на коронавірусну інфекцію в оздоровчому таборі, то табір наступні зміни приймати не буде.

фото ілюстративне

Система Orphus