Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Країна дитячих мрій”: у Миргороді відсвяткували День захисту дітей

До міжнародного Дня захисту дітей на території Миргородської громади відбулися святкові заходи для малечі. На центральній площі Миргорода влаштували “Країну дитячих мрій”.

Свою творчість демонстрували юні таланти громади: вихованці творчих студій та позашкільних гуртків, народні умільці. Дітвору розважали улюблені герої з мультфільмів. Зігрівали першого прохолодного літнього дня хлопчиків і дівчаток конкурсами з призами та подарунками, повідомляє сайт Миргородської міськради.

Справжні перегони влаштували картингісти міської станції юних техніків. Цікавим для дітей було знайомство зі спецтехнікою: поліцейськими та пожежними машинами, каретами швидкої. Лікарі швидкої показували, як надавати першу медичну допомогу – роботи штучне дихання. Рятівники вчили, як гасити пожежу. Поліцейські розповіли про особливості своєї роботи. Діти із задоволенням фотографувалися із поліцейською атрибутикою, брали участь у конкурсах та флешмобах. Всі охочі мали змогу стати учасниками конкурсу малюнка “Моя поліція”. Найактивніші учасники свята отримали подарунки та призи від організаторів.

Система Orphus