Ви тут:
Суспільство Україна 

Конгрес регіональних влад розпочне роботу цього тижня, – заступник голови Офісу президента

В Україні найближчим часом буде створено Конгрес місцевих та регіональних влад, повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, пише агентство “Інтерфакс-Україна”.

“Він розпочинає свою роботу цього тижня – у Хмельницькому із засідання Палати місцевих влад, де буде присутній президент. Там же будуть обрані члени президії Конгресу”, – сказав він.

За словами Кирила Тимошенка, Конгрес складатиметься з двох палат. “Перша – місцева влада, голови ОТГ, райради. Друга – голови обладміністрацій та рад. В Офісі президента буде постійно діючий офіс Конгресу. І це буде не “порожній” орган”, – наголосив він.

До президії Конгресу, за словами заступника голови Офісу президента, входитимуть по три представники з палат, міністри та керівництво Офісу, включаючи президента.

“У більшості представників на місцях є питання, з якими їм потрібно “достукатися” до Кабінету Міністрів у вирішенні того чи іншого питання свого регіону, а в Офісі президента є така можливість, ми в цьому їм допомагатимемо. Це потрібно для постійного діалогу з регіональними владами”, – сказав Кирило Тимошенко.

Як повідомлялося, Президент затвердив Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад.

Система Orphus