Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Компанії Warner Bros та Discovery можуть стати єдиною корпорацією: розсекречена назва 

Генеральний директор компанії Discovery Девід Заслав поділився новинами щодо злиття з Warner Bros. Раніше стало відомо, що угода обійшлася в 43 млрд доларів, і тепер Заслав очолюватиме об’єднану компанію, тоді як гендиректор WarnerMedia Джейсон Кілару покине свій пост.

Про це пише CNBC, інформує “Прямий“.

Зазначається, що компанія конгломерату AT & T буде називатися просто – Warner Bros. Discovery. Слоганом нової компанії стала фраза “Те, з чого зроблені мрії” (The stuff that dreams are made of). Це цитата з детектива Warner Bros. “Мальтійський сокіл” 1941 року.

Угода буде повністю закрита в середині 2022 року. 71% від неї отримають акціонери AT & T, а 29% – Discovery. Як буде називатися нова компанія, поки не розкривається.

“Це означає, що в корпорацію увійдуть Warner Bros., HBO, стрімінгові сервіси HBO Max і Discovery +, а також DC Entertainment і телеканали CNN, TNT, TBS і Discovery Channel. Таким чином компанія ще більше зміцнить свої позиції на світовому ринку, де панують конкуренти в особі Netflix і Disney”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Pixabay

Система Orphus