Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Колектив Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України привітали з професійним святом

18 червня, заступник начальника ГУНП Полтавщини  Артем Родигін зустрівся з колективом Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та привітав працівників центру із прийдешнім професійним святом.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Зокрема, він наголосив, що сьогодні Полтавський НДЕКЦ МВС є однією з кращих експертних установ в Україні. Фахівці Центру виконують 48 видів судових експертиз, кожна з яких має вагоме юридичне значення. І мова не тільки про розкриття та розслідування злочинів, коли результати експертизи лягають в основу підозри та обвинувального акту. Без спеціальних знань не обійтися також при розв’язанні цивільноправових спорів та розгляді інших приватних справ.

Звертаючись до присутніх, Артем Родигін зазначив:  

“Ми висловлюємо щиру вдячність за тісну співпрацю з поліцією та вашу нелегку і високоінтелектуальну роботу! Бажаю вам і надалі розвивати науковий та матеріально-технічний потенціал підрозділу, завжди і в усьому бути успішними й надалі якісно та професійно допомагати суспільству в боротьбі зі злом. Здоров’я вам та вашим родинам, мирного неба, достатку та гармонії в стосунках”.

 

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus