Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Керівники Полтавщини привітали держслужбовців з професійним святом

23 червня в Україні відзначають День державної служби.

З професійним святом держслужбовців привітав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Здійснення в Україні економічних та соціальних перетворень, досягнення економічного зростання, європейська інтеграція можливі лише за умови ефективної системи державного управління, що відповідає стандартам демократичної, правової держави із соціально орієнтованою ринковою економікою.

Від вашої праці, шановні колеги, залежить реалізація державної політики, результативна діяльність органів державної влади, надання громадянам якісних адміністративних послуг.

Ви заслуговуєте на повагу, адже свідомо ставитеся до виконання своїх посадових обов’язків, несете особисту відповідальність за майбутнє держави, суспільства, народу.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту, успіхів у служінні нашій державі і народу України!”

Привітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова із Днем державної служби.

“Шановні державні службовці!

Щиро вітаю з Днем державної служби!

Ви обрали почесну і відповідальну місію – щоденно працювати на благо людей, представляти нашу країну, підвищувати авторитет державних інституцій. Нині саме від вас залежить успішне проведення реформ і модернізація України.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальне покликання. Якісне виконання цієї роботи – вклад у розвиток України й поліпшення добробуту українців. Переконаний, що спільною плідною працею ми досягнемо найвищих результатів.

Міцного вам здоров’я, життєвої мудрості, достатку і злагоди, успіхів у добрих справах на благо України!”

Система Orphus