Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Іван Гришко очолив Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

23 червня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов разом із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким та керівником Держлісагентства Юрієм Болоховцем представили нового начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Івана Івановича Гришка.

“Вітаю Івана Гришка, нашого колегу – депутата Полтавської обласної ради, з призначенням на посаду керівника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства”, – написав голова облради Олександр Біленький на своїй сторінці у фейсбуці.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зазначив, що працівники галузі можуть розраховувати на підтримку обласної влади. Він додав, що незабаром планують закупити 8 пожежних автівок для лісгоспів Полтавщини, де така техніка не оновлювалася з 1970-х років.

“Серед важливих завдань: посилення контролю за законністю вирубки лісів і збільшення кількості лісових насаджень. Садити більше дерев, аніж вирубувати – це те, на чому наголошував Президент, і те, що передбачає Стратегія розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки”, – написав Олег Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

Фото: Telegram

Система Orphus