Ви тут:

Ірпінь – місто в якому хочеться жити. Новобудови Ірпеня

Ідеальне місто для життя

Ірпінь – сучасне та розвинене місто, тому новобудови мають завжди вдале та благополучне розташування. Нерухомість в Київській області, зокрема в Ірпені, дуже популярна серед агентств та забудовників. Наше місто цінується тим, що жителі мають змогу гуляти лісом, набережною або парком, бігати зранку та ввечері, гуляти родиною на свіжому повітрі і, найголовніше, що це все можна робити біля власного будинку. Ірпінь справжнє місто парків та зелені, не забруднене відходами від заводів та фабрик.

Забудовники активно будують майбутні оселі для мешканців. Гуляючи містом, можна побачити будівельні майданчики та нові житлові комплекси. Купити квартиру в Ірпені – авторитетно та престижно. Це місто, де хочеться жити та розвиватися, ростити дітей та працювати. Купуючи житло в Ірпені, ви зможете насолодитися ранковою тишиною міста, запахом соснового лісу та зручною інфраструктурою біля будинку.

Нерухомість в Ірпені

Ринок нерухомості в Ірпені досить різноманітний. Зараз у місті будується багато новобудов з різними цінами: від бюджетних до комплексів бізнес-класу. Як показує статистика, найчастіше люди обирають ЖК «Синергія Сіті», ЖК «Центральний», ЖК «City Park», ЖК «Найкращий квартал», ЖК «Green Side» та інші. Кожен комплекс особливий по-своєму. Щоб вам було легше вибрати ідеальне житло, варто визначити критерії, які для вас важливі (це може бути поверховість, інфраструктура, розташування, умови купівлі та розтермінування (якщо є), планування, наявність балкону чи лоджії тощо).

Житлові комплекси від Будівельної групи «Синергія»

Пропонуємо вам розглянути комплекси від Будівельної групи «Синергія». Наші новобудови розташовані у різних районах міста – ви точно знайдете для себе ідеальну локацію. Всі будинки ви можете переглянути самостійно на нашому сайті: https://synergy-bud.com.ua/ua/projects/.

У продажі зараз є квартири у чотирьох комплексах:

  1. ЖК «Green Side» – зручне розташування всього в 10 хвилинах від Києва. Будинок має власну інфраструктуру та сосновий ліс поруч. Ідеальний варіант для тих, хто працює у Києві, але прагне жити у тиші та спокої.

  2. ЖК «City Park» – будинок має дві черги: перша вже введена в експлуатацію та заселена, друга – на етапі будівництва. Парк «Центральний» за вікном. Щоранку жителі насолоджуються красою природи.

  3. ЖК «Синергія 3+» – знаходиться у розвиненому районі, введений в експлуатацію. Складається з 9ти будинків з кольоровим фасадом. Великі панорамні вікна у кожній квартирі.

  4. ЖК «Синергія Сіті» – поруч з новобудовою набережна, ліс та парк «Письменників». Унікальний комплекс з власною інфраструктурою, на територію буде все: від кафе, ресторану, спортзалу, магазину до дитячих садків та школи-ліцею, яка уже будується.

Уже понад 10 років ми допомагаємо людям знайти свою квартиру мрії, тож купуйте у надійного забудовника без ризиків!

Система Orphus