Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Громадська рада при Полтавській ОДА підтримала законопроєкт про основи національного спротиву

У форматі «круглого столу» відбулося розширене засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації «Національно-патріотичне виховання на Полтавщині: стан, виклики, перспективи».

Його провів голова Громадської ради Олександр Дербеньов. Участь у засіданні взяли заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення – начальник групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Полтавського обласного військового комісаріату Едуард  Бородай, голова Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при облдержадміністрації Іван Петренко, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Отич, представники громадських обʼєднань ветеранів, Обласного інституту післядипломної освіти вчителів  імені М.Остроградського, Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, Військово-спортивного центру «Воїн», повідомили у Полтавській ОДА.

На засіданні обговорили стан національно-патріотичного виховання на Полтавщині, виклики сьогодення та шляхи їх вирішення. Розглянули, зокрема питання щодо реалізації Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки, створення та популяризацію мапи (буклету) музеїв військово-патріотичного спрямування на Полтавщині, залучення представників інститутів громадянського суспільства, учасників ООС/АТО до патріотичного виховання. Також учасники зібрання обговорили та підтримали проект Закону України № 5557 про основи національного спротиву.

Фото: Полтавська ОДА

 

 

Перейти до вмісту