Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Полтавської обласної ради провів екскурсію для студентів

17 червня в обласній раді була проведена екскурсія для студентів 1-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Полтавського державного аграрного університету.

Студенти зустрілися з головою обласної ради Олександром Біленьким, який розповів про діяльність Полтавської обласної ради восьмого скликання, її повноваження, зокрема, в частині ухвалення обласного бюджету. Також йшлося про впровадження в області реформи місцевого самоврядування, процеси децентралізації, залучення молоді до суспільного життя.

Під час екскурсії студенти побували у кабінеті голови обласної ради, оглянули залу засідань обласної ради, ознайомилися з роботою виконавчого апарату обласної ради. Олександр Біленький розповів запрошеним і про можливості нового Центру надання адміністративних послуг – об’єкту, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

На переконання голови обласної ради, сучасна молодь має потенціал аби розбудовувати державу, і якісна освіта повинна цьому сприяти.

«Дуже сподіваюсь, що студенти в майбутньому будуть успішними управлінцями, які зможуть реалізувати себе саме в Україні, а ще краще – в Полтавській області! Успіхів!»підсумував результати зустрічі Олександр Біленький.

Система Orphus