Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення родом з Полтавщини увійшла до сотні найвпливовіших жінок України

Журнал “Фокус” опублікував рейтинг “100 найвпливовіших жінок України”. До рейтингу увійшла також українська журналістка, ведуча телевізійних програм, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк.

Вона посіла 35 місце.

“Трохи більше року тому Ольга Герасимʼюк очолила Нацраду з питань телебачення і радіомовлення. За цей час держорган не раз привертав до себе увагу гучними перевірками телеканалів. У травні Нацрада оштрафувала канали NewsOne, НАШ і 112 Україна за розпалювання ворожнечі.  Одним з останніх рішень Нацради стало припинення ретрансляції в Україні телеканалу “Білорусь 24″. Підставою стала участь в передачах культурних діячів, внесених в Україні у чорний список, наприклад, Олега Газманова та Бориса Щербакова”, – йдеться в описі.

Рейтинг очолила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, друге місце посіла перша леді України Олена Зеленська, третє місце – генеральна прокурор України Ірина Венедіктова.

Рейтинг оновився більше ніж на 50%. У ньому беруть участь політики, бізнесвумен, громадські діячі, представники науки, спорту та шоу-бізнесу. Приміром, депутат Юлія Тимошенко, Євгенія Кравчук, Мар’яна Безугла, солістка гурту Go_A Катерина Павленко, режисер Наталія Ворожбит, співачки Тіна Кароль та Юлія Саніна тощо.

Нагадаємо, Ольга Герасим’юк цьогоріч увійшла до рейтингу “ТОП-100 успішних жінок України” за версією видання “Новое время”.

Довідково. Ольга Герасим’юк – народна депутатка України 5-го і 6-го скликань. Перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (2014—2020). Родом з Пирятина Полтавської області. У 2010 році – лауреат Всеукраїнської премії “Жінка ІІІ тисячоліття” в номінації “Рейтинг”.

Система Orphus