Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

ГО  Педагогічний центр “Академія” влаштувала свято не тільки для малюків, але й для їхніх мам

1 червня — Міжнародний день захисту дітей. Але цей день «своїм» варто вважати й тим, чиє життя пов‘язане з захистом дитинства. Так вирішили в ГО  Педагогічний центр «Академія» і влаштували свято не тільки для малюків, але й для їхніх мам — членкинь ГО «Рівновага», які виховують дітей з аутизмом. 

«Ідея народилася відразу — влаштувати відпочинок і розваги на природі, — розповідають організатори. – І місце відразу: ми давно знаємо базу «Сенегал», там гарно і безпечно. Раді, що практично відразу отримали підтримку: «Сенегал» надав можливість безоплатного користування інфраструктурою, компанія «Автомир» забезпечила перевезення, мережа соціальних магазинів «Аврора» підтримала коштами й подарунками, ресторани «Оля Тифліс», Pizza Cat та «Медом показано» приготували смаколики, а пані Ольга спекла смачний торт. Все це свідчення, що бізнес у Полтаві – соціально відповідальний, а люди – небайдужі і щирі».

Все відбулося у кращих традиціях щасливого дитинства: дорогою співали веселі пісні, по приїзду влаштували спілкування з природою: погуляли берегом Ворскли, погладили кізок та овечок, побродили у чобітках по водичці, збудували вежу з піску – кожен знайшов для себе найцікавіше. 

«Найбільшим враженням стало те, що ми з сином найшли великого і красивого жука, який грівся на сонечку. Ми довго розглядали його. Це і було наше весняне диво», – говорить одна з учасниць.

А потім розпочалися веселі конкурси та майстер-класи. І, звісно, усіх чекало смачне пригощання. 

«Це був неймовірний відпочинок для дітей та дорослих. Ми співали, танцювали, милувалися дивовижною природою, фотографувалися, отримували позитивні емоції. Піца, напої, печиво, торт були дуже смачні, виготовлені з щирістю та любов’ю. Діти отримали приємні гостинці в кінці поїздки. Щиро дякуємо всім за незабутні емоції та релакс на лоні розкішноі незайманоі природи», – ділиться враженнями пані Світлана на facebook-сторінці організаторів.

“Серед пріоритетів ГО Педагогічний центр «Академія» – наснаження культури дитинства, гри та розвитку. Цього разу можна з впевненістю вважати, що місію виконано!”, – йдеться у повідомленні.

 

 


					
Система Orphus