Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Полтави приїхала перша леді України Олена Зеленська

16 червня Полтаву відвідує перша леді України Олена Зеленська.

У бібліотеці-філіалу №2 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи (вул. Небесної Сотні, 61) вона візьме участь у відкритті муніципальної школи для тат “ТАТОHub Полтава”. Також у відкритті візьмуть участь перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін та заступник голови ОДА Катерина Рижеченко.

О 16-й годині Олена Зеленська планує відвідати Музей Полтавської битви, де презентують аудіогід шведською мовою.

Варто зазначити, що це перший офіційний візит Олени Зеленської до Полтавської області.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський вже двічі перебував на Полтавщині у рамках робочих візитів. Вперше Глава держави був у Полтавській області впродовж двох днів – 5-6 березня 2020 року. Тоді оглянув будівництво дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка, у Нових Санжарах зустрівся з евакуйованими з Китаю, які перебували на обсервації. Зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу, ознайомився з ходом реконструкції Полтавської обласної клінічної лікарні. У Кременчуці побував на Крюківському вагоноремонтному заводі та КрАЗ.

Вдруге Володимир Зеленський відвідав Полтавщину 1 вересня 2020 року. Тоді він взяв участь у відкритті нового корпусу Полтавського кардіодиспансеру. Побував в аеропорту “Полтава”. Також виступив на площі перед Полтавською ОДА, де презентував тоді ще кандидатів у місцеві ради області.

 

Система Orphus Поделиться на fb