Ви тут:
PROвсе Суспільство 

До Києва їде один із найкращих діджеїв за версією Resident Advisor

Оновлені “Курені” продовжують сезон літніх вечірок. Вже найближчої суботи у Куренях буде по-справжньому гучно, бо туди завітає наш добрий знайомий — Рікардо Вільялобос.

Рікардо добре відомий своєю роботою у жанрах minimal techno і microhouse. Його називають однією з найбільш впливових персон у такому форматі.

У дитинстві був змушений переїхати з батьками до Німеччини: родина Вільялобос тікала від режиму диктатора Аугусто Піночета, який того року захопив владу.

Музикою Рікардо почав займатися, коли йому було близько десяти-одинадцяти років. Саме тоді він почав грати на конга і бонго кубинських ударних. Його музичні вподобання почали формуватися, коли він захопився творчістю Depeche Mode і Pierre Zamyatin. Вільялобос настільки захоплювався цими гуртами, що навіть їздив за ними по турах Європою.

Незважаючи на любов до музики, Вільялобос ніколи не бачив себе музикантом. І твердо вишів посвятити себе електронній музиці.

І вже у 2008 і 2010 роках журнал Resident Advisor ставить його на першу сходинку у топ-100 найкращих діджеїв року.

За словами Рікардо, натхнення він черпає у ритмічній південноамериканській музиці, а також у творчості гурту Depeche Mode і таких виконавців, як Daniel Miller, Thomas Melchior, Baby Ford, Daniel Bell та Andrew Weatherall. Наразі Вільялобоса називають одним із найважливіших мінімал-виконавців у Європі, разом із такими чилійськими діджеями та продюсерами, як Luciano Nicolet і Dandy Jack.

Це далеко не перший візит Рікардо до Києва, але в подібній атмосфері він зіграє вперше. І тут нам стає страшенно цікаво — що ж такого вирішить підготувати Рікардо, коли опиниться у своєрідному місці сили — серед пташок, дерев та мальовничих схилів?

Вільялобос та Karine, суботня атмосфера Куреней та приємні обличчя навколо — наша порада на випадок, якщо ви не проти на кілька годин забути про метушню великого міста.

Система Orphus