Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До Дня молоді у Полтаві триває фестиваль “Молодь fest Полтава 2021”

З нагоди Дня молоді, який відзначають щорічно в останню неділю червня, у Полтаві проводять “Молодь fest Полтава 2021”.

Фестиваль проходить два дні – 26 та 27 червня.

“До Дня молоді відкрили Медіашколу у Полтаві. Учора, 26 червня, розпочали “Молодь fest Полтава 2021” зі стрілецького турніру “Скіфський постріл”. Ми підготували чимало цікавих заходів, які об’єднали у дводенний фестиваль”, – зазначила начальниця відділу організації молодіжної політики Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міськради Олена Стрілець.

Зранку 27 червня у парку “Перемога” проходить Графіті FEST, в якому беруть участь шість майстрів. Один із ініціаторів фесту Сергій розповів, що подібні фестивалі проводяться дуже рідко. Цією справою чоловік займається з 2007 року.

“Сьогодні малюю свій нікнейм, в центрі – Греб України. Мої роботи можна побачити у Полтаві та Щербанівській громаді”, – додав Сергій.

У Корпусному парку з 10:00 до 18:00 триває турнір з лазертагу. Змагаються вісім команд, вікові обмеження -10-35 років.

“Зареєструвалися вісім команд, у кожній – по 6 учасників. Лазертаг – це активне дозвілля, не травматичне. Тож можемо проводити турнір у парку, незаважаючи іншим”, – розповів співорганізатор турніру, керівник Центру спеціальної підготовки “Скіф” Сергій Чепіжний.

У Петровському парку до 18:00 триває фестиваль вуличних танців “SUMMER JAM”. Поруч діє арт-терапія, де кожен охочий може спільно з психологом може пропрацювати певні проблеми.

Увечері 27 червня у межах фестивалю о 18-ій відбудеться інтелектуальний турнір “Що?Де? Коли?” у парку Незалежності та о 19-ій – концерт на Білій Альтанці за участю відомих полтавських виконавців. Біля музичного коледжу о 20-ій – Кіно просто неба та вуличний університет. Організатори розповіли, що покажуть молодіжну комедію. Назву поки тримають у секреті.

 

Система Orphus