Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для курсантів Кременчуцького льотного коледжу провели тренінг з протидії цькування

Днями у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся дводенний тренінг для курсантів  “Форум – театр як інструмент протидії булінгу”.

Організувала навчальний захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ”. Навчання проходить у рамках проєкту “Мистецтво перемагати булінг”, що реалізовувався у трьох містах України: Пирятин, Ніжин, Бориспіль.

Як пояснив керівник проєкту Олександр Чепур, завдяки актуальності проблеми та активній інформаційній кампанії проєкт розширив свою географію. До заходів проєкту приєднався Кременчук.

Останнє дослідження проведене ЮНІСЕФ говорить, що проблема булінгу в Україні має досить загрозливий характер.  Згідно даного дослідження, 67%  дітей у віці 11- 17 років, тобто дві третини підростаючого покоління країни були жертвою, учасником або свідком цькування протягом останніх трьох місяців. Особливо актуальною є проблема кібербулінгу, що загострилася під час пандемії COVID -19.

У рамках проєкту було навчено 66 шкільних лідерів, які пройшли підготовку під час базового тренінгу та реалізували локальні ініціативи з протидії булінгу у своїх мікросередовищах. 

Тож, учасники базового тренінгу у Кременчукі дізналися про понятя “булінг” (цькування), «конфлікт». Інтерактивний блок навчання присвятили обговоренню причин і наслідків булінгу та способів запобігання. Також, курсанти активно працювали над набуттям вмінь і навичок щодо успішного створення та реалізації проектів соціальної дії.

Підтримку проекту надає Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.     

Система Orphus