Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Для дітей з інвалідністю провели екскурсію Полтавською обласною радою та адміністрацією

1 червня з нагоди Дня захисту дітей для підлітків з інвалідністю провели екскурсію Полтавською обласною радою, облдержадміністрацією та ознайомили з їх роботою.

“До Дня захисту дітей, в рамках Всеукраїнського проєкту “Я зможу все”, ми вирішили провести захід для підлітків. Сьогодні хотіли показати їм, що Полтавська область працює в напрямку того, щоб суспільство стало інклюзивним. І не лише щодо розуміння у доступності, а й мислення”, – зазначила регіональна представниця Національної Асамблеї людей з інвалідності України в Полтавській області, позаштатна радниця голови Полтавської ОДА з питань захисту прав осіб з інвалідністю Ірина Твердохліб.

За її словами, це перший захід в області такого формату.

“До нас звернулася Ірина Твердохліб з проханням провести для підлітків з інвалідністю екскурсію обласною радою та адміністрацією. Ось ми і реалізували її ідею”, – розповіла депутатка Полтавської обласної ради Тетяна Юрченко.

Заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко розповів гостям про діяльність обласної ради та провів екскурсію.

“Депутати, прості, звичайні люди, які живуть поруч з вами. До всіх, хто працює тут, особливо в час інтернету та соцмереж, є доступ. Тобто можливість звернутися до депутата особисто”, – наголосив Олексій Чепурко.

Підлітки побували у кабінеті заступника голови та голови обласної ради, де пофотографувалися, представивши себе на їх місцях.

Мали можливість підлітки поспілкуватися й з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.

“Діти, в незалежності від віку, залишаються дітьми. Хочу, щоб ваше життя було сповнине радісними подіями. Бажаю вам здоров’я, життєвої вдачі та своєї реалізації”, – привітав дітей заступник голови Полтавської обласної ради Олег Бєлоножко.

Діти відвідали зелену та сесійну зали. Потім заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко ознайомила дітей з діяльністю Полтавської ОДА.

Підлітки розповіли заступниці про себе та свої мрії.

Наприкінці екскурсії підліткам вручили подарункові сертифікати на відвідування Полтавського краєзнавчого музею ім. В.Кричевського з короткою відеопрезентацією музею.

Після цього відбулася онлайн зустріч з офісом Урядової уповноваженої та підлітками з інших міст України.Система Orphus