Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Держкомтелерадіо оновив склад комітету з присудження премії імені Івана Франка

Наказом Держкомтелерадіо затверджено новий склад комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До комітету увійшли представники Держкомтелерадіо, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства освіти і науки. Також оцінюватимуть публіцистичні твори, які подаватимуться на здобуття премії, заступник директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Сергій Гальченко, професор кафедри кіно- і телемистецтва Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Мужук, заступник головного редактора головної редакції випуску та художнього фонду творчого об’єднання «УР-3 «Культура» Анатолій Табаченко.

Очолює комітет з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. З текстом наказу можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням.

Нагадаємо, що премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року. Вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня. Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Система Orphus