Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутатська комісія Полтавської облради схвалила надання фінансової допомоги силовикам Полтавщини

29 червня відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

На порядок денний було винесено шість питань.

З першого питання “Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021-2027 роки”, було ухвалено рішення збільшити фінансування програми на 5 мільйонів 711 тисяч гривень.

Також у рамках цього питання члени комісії розглянули лист Головного управління Нацполіції щодо внесення змін до програми підтримки правоохоронців та надання фінансування.

Окрім того, депутати розглянули і підтримали проект рішення Полтавської облради “Про внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2021-2027 роки. Фінансування цієї Програми передбачає модернізацію мереж сповіщення населення, закупівлю пожежних автомобілів у лісгоспи Полтавщини та інше. Загалом на ці заходи додатково з обласного і місцевих бюджетів передбачено виділити 132,5 мільйони гривень.

Обговорили члени комісії і надання допомоги військовим частинам, що розташовані на Полтавщині.

З цього приводу голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зазначив:

“У нас були зрозумілі напрямки фінансування, коли ми не переживали, що кошти будуть витрачені саме на потрібні цілі. Але у нас є прецедент. До нас звертається одна з контролюючих структур і запитує, на що саме були витрачені кошти. Коли до нас звертається керівництво поліції чи СБУ, зрозуміло, що саме воно відповідає за їх цільове призначення. Щодо військових, то нам потрібно зробити реєстр частин, щоб було зрозуміло, кому саме, на що і скільки ми виділяємо коштів”

Система Orphus