Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

COVID-19: 10 665 кременчужан вакцинували однією дозою

8 червня бригади комунальних некомерційних медичних підприємств “Центр первинної медико-санітарної допомоги N1,2,3” міста Кременчука проводили щеплення першою та другою дозами медичних працівників, освітян і працівників паливно-енергетичного комплексу та критичної інфраструктури.

Всього вакциновано першою дозою 532 мешканця. Також по другій дозі отримали 192 особи. Разом за день проведено 724 щеплення, інформує сайт Кременчуцької міськради.

9 червня бригади комунальних некомерційних медичних підприємств теж проводили щеплення першою та другою дозами медичних працівників, освітян і працівників паливно-енергетичного комплексу та критичної інфраструктури. Всього вакциновано першою дозою 532 чоловіки. Також по другій дозі отримали 192 особи. Разом за день проведено 724 щеплення.

Читайте також: На Полтавщині від COVID-19 одужали ще 106 людей, захворіли – 75

Від початку вакцинальної кампанії 10665 жителів Кременчука щеплені однією дозою. 1222 особи отримали по дві дози. Щеплено 2070 медичних працівників, із них 708 отримали по дві дози. Записатися на вакцинацію можна у сімейного лікаря та на порталі “Дія”. Департамент охорони здоров’я приймає списки від підприємств та організацій критичної інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу.

Читайте також: У Кременчуці на COVID-19 захворіло немовля

фото ілюстративне

Система Orphus