Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Через криптовалюту Bitcoin анонімні хакери оголосили війну Ілону Маску 

Група анонімних хакерів “Anonymous” оголосила війну власнику компаній Tesla та SpaceX Ілону Маску через його надмірний вплив на курс криптовалюти Bitcoin.

Про це повідомляє видання Daily Mail, інформує “Прямий“.

У виданні пояснили, що хакери  звинуватили Ілона Маска у надмірному впливі на курс криптовалют за допомогою дописів у Twitter та “зневазі до інвестицій” звичайних людей.

“Поки у працьовитих людей мрії руйнуються через ваші публічні істерики, Ви продовжуєте знущатися з них. Ви можете вважати себе найрозумнішою людиною, але тепер ви зустріли гідного суперника. Ми Anonymous. Ми легіон. Чекайте нас”, – йдеться у анонімній відеозаяві.

Водночас у повідомленні хакерів уточнюється, що в процесі інвестування завжди існує певний ризик, отже, інвесторам потрібно бути готовими до можливої ​​нестабільності, але повідомлення Ілона Маска свідчать про очевидну “зневагу до пересічних людей”.

Зазначимо, що  4 червня, вартість найпопулярнішої криптовалюти Bitcoin впала на 7,4% після того, як гендиректор компаній Tesla й SpaceX Ілон Маск у Твіттері опублікував мем з натяком на “скасування співпраці” з Bitcoin.

Крім того, 17 травня вартість найпопулярнішої криптовалюти впала на майже 8% після того, як Маск у Твіттері припустив, що його компанія Tesla може продати свої залишки Bitcoin”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Рixabay

Система Orphus