Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Будівництво нового місту через Дніпро: у Кременчуці завершують геологічні роботи

У Полтавській області завершують геологічні вишукування під час будівництва нового мосту через річко Дніпро у Кременчуці. Роботи проводять безпосередньо на воді за допомогою баржі.

Підрядник визначає тип ґрунту, щоб в майбутньому запроектувати необхідну глибину залягання паль та в подальшому фундаменту майбутніх опор. Висота останніх (висота пілону) складатиме близько 100 метрів, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Протягом тижня розпочнеться випробування паль. Саме цей процес дозволить перевірити несучу здатність паль та опор мосту. Паралельно підрядна організація будує майданчики для подальшого облаштування виробничих баз та житлового комплексу для робітників компанії.

Новий міст будуватимуть паралельно до старого. Він буде вантовий з двома пілонами і матиме 4 смуги руху (по дві в кожному напрямку). Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.

На правому березі Дніпра міст буде сполучатися з дорогою Н-08 Дніпро-Маріуполь. У районі Літературного провулку збудують транспортну розв’язку. На лівому березі міст буде сполучатися з нинішньою вуличною мережею Кременчука, зокрема початок будівництва буде сполучатися з вул. Велика Набережна. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок в різних рівнях.

Система Orphus