Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

БТР-4Е для ВМС успішно пройшов випробування (відео)

Днями відбулися додаткові типові випробування БТР-4Е з покращеними характеристиками для подолання водних перешкод.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Розробка такої модифікації БТР-4Е обумовлена необхідністю комплектування підрозділів Військово-Морських Сил бронетехнікою для десантування з надводних десантних кораблів, відзначив Міністр оборони України Андрій Таран. За його словами, у процесі випробувань бронемашина продемонструвала очікувані характеристики та зарекомендувала себе відмінно.

“Сучасний, багатофункціональний, грізний — це трьома словами характеристика такого варіанту виконання БТР-4Е. Після додаткових типових випробувань з подолання водних перешкод ми вкотре пересвідчилися у перспективності цього зразка військової техніки та його необхідності для оборони України. БТР-4Е є виключно українською розробкою, що пройшла повний цикл від “чистого аркуша” до постановки на озброєння”, — зазначив Андрій Таран.

“Він підкреслив, що основною відмінністю варіанту виконання БТР-4Е для потреб ВМС ЗС України від базового зразка є призначення для транспортування особового складу морської піхоти і їх вогневої підтримки в бою та здатністю цілодобово виконувати завдання в зонах помірно-холодного морського клімату. Бронетранспортер БТР-4Е серійно випускається в Україні, планово надходить до підрозділів Збройних Сил України”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus