Ви тут:
Суспільство Україна 

Біля Верховної Ради відкрили пам’ятний знак “Тризуб”

28 червня у Києві на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради під час урочистостей відкрили пам’ятний знак “Тризуб”. 

Відкриття відбулось з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції та до 30-річчя ухвалення Акта проголошення Незалежності України.

Пам’ятний знак створили архітектор Володимир Харченко і Національна академія мистецтв і архітектури, повідомляє пресслужба Верховної Ради.

Також сьогодні Верховна Рада України провела урочисте засідання з нагоди 25-річчя прийняття Конституції України

Упродовж дня відбудеться низка заходів з нагоди Дня Конституції України. З 13.00 до 18.00 Освітній центр Верховної Ради проведе на площі Конституції просвітницькі заходи. Зокрема, флешмоб дитячих малюнків “Конституція очима дітей”, написання розповідей про омріяні законопроекти, написання найважливіших прав і свобод людини, вікторини про діяльність українського Парламенту, а також гру “Чи знаєш ти свої права за Конституцією?”.

О 20.00 розпочнеться концерт класичної музики “Симфонічне приношення” у виконанні симфонічного оркестру Kyiv Symphony Orchestra, під час якого пролунають твори українських композиторів.

Завершить святковий день світлове шоу на Площі Конституції, яке розпочнеться о 21.30.

ФОТО: Геннадій Мінченко, “Укрінформ”

Система Orphus