Ви тут:
Суспільство 

Apple відкрила офіційний офіс в Україні, – Федоров

Раніше у компанії з’явилась підтримка українською.

Про це розповів на своїй сторінці у соцмережі facebook віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Сьогодні Apple відкрила офіційний офіс в Україні. А тільки вчора в компанії з’явилась підтримка українською. Такі новини свідчать про високий рівень довіри до України, які посилюють наш імідж і приваблюють нові інвестиції.
Apple планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.
Вже більше року ми з командою в тісній співпраці з Apple як з європейським, так і з американським офісом. Разом плануємо запускати нові послуги Apple для українських користувачів.
Працюємо над тим, щоб адаптувати голосовий помічник Siri до української мови. Покращити рекомендації Apple Music для наших користувачів — створити окремі добірки з українськими виконавцями», – йдеться у повідомленні.

Apple Inc. — американська технологічна компанія з офісом у Купертіно, яка проєктує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення й онлайн-сервіси. Є першою американською компанією, чия капіталізація перевершила 1 трлн доларів США.

Система Orphus