Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Акторка Полтавського театру Гоголя здобула призові місця на міжнародних конкурсах

Акторка Полтавського академічного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя Юліана Романова виборола перші призові місця на конкурсах “Spring Best Fest 2021” і “Wonderfest 2021 Georgia” (номінації “театральне мистецтво”).

Про це повідомили на фейсбук-сторінці театру Гоголя у фейсбук.

“Бажаємо творчих успіхів і незгасимого прагнення до подальшого розвитку і вдосконалення! Нових перемог та нових цікавих ролей!”, – вітає адміністрація театру.

Довідково. Юліана Романова – у театрі ім. М. Гоголя працює з 2013 року артисткою симфонічного оркестру театру, з 2014 року — артистка театру. У 2011 році закінчила Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка за спеціальністю “Музичне мистецтво”, здобула кваліфікацію артист оркестру, ансамблю, викладача з класу скрипки. У 2016 році закінчила Харківський національний університету мистецтв ім. І.П. Котляревського за спеціальністю “театральне мистецтво” та здобула кваліфікацію “актор драматичного театру і кіно”, йдеться на сайті театру.

Грає у виставах “Мартин Боруля” (роль Марисі), “Кайдашева сім’я” (Мелашка), “За двома зайцями” (Настя), “Новорічні пригоди Маші і Віті” (Снігуронька) тощо.

 

 

Система Orphus