Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Абітурієнтам повідомили результати ЗНО з чотирьох предметів, серед них – українська мова і література

25 червня, на інформаційних сторінках учасників розміщено результати ЗНО і ДПА з української мови, української мови і літератури, історії України та біології. Учасники можуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей із цих предметів.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які цього року складали тест з української мови і літератури, отримали два результати ЗНО за шкалою 100-200 балів: з української мови і з української мови та літератури. Кожен із цих результатів учасник тестування зможе використовувати під час вступної кампанії залежно від умов прийому до закладу вищої освіти, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Зазначимо, що українська мова і література є обов’язковим предметом на всі спеціальності для вступу до закладу вищої освіти.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник/учасниця ЗНО може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів, ураховуючи день оголошення.

Останній день подання таких заяв щодо результатів ЗНО з української мови, української мови і літератури, історії України та біології – 29 червня. У результаті розгляду апеляційної заяви визначений раніше результат може бути залишений без змін, змінений у бік як збільшення, так і зменшення кількості балів.

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі ЗНО-2021″, вибравши відповідний предмет.

Система Orphus