Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії Полтавської облради з питань екології та раціонального природокористування

30 червня о 10:25 розпочалося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

До проєкту порядку денного включено питання:

1.  Про проєкт рішення обласної ради «Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Ю. Мотрича».
2. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання попередньої згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області цілісного майнового комплексу регіонального ландшафтного парку “Нижньоворсклянський”».
3. Про проєкт рішення обласної ради «Про Програму поводження з побічними продуктами тваринного походження та забезпечення діагностики і оперативного виявлення збудників інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин, на території Полтавської області на 2021-2025 роки».
4. Про проєкт рішення обласної ради «Про пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земель запасу лісового фонду, витрати щодо яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва».
5. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо доцільності зміни статусу ботанічного заказника місцевого значення “Драбинівка”».
6. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України щодо недопущення переростання екологічної катастрофи в екологічний колапс».
7. Про проєкт рішення обласної ради «Про припинення права користування частиною мисливських угідь ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОЛТАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО».
8. Про звернення депутата Полтавської обласної ради Г. Коваленка щодо придбання сміттєвоза за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році.
9. Про звернення Лубенської районної ради Полтавської області щодо відзначення Почесною грамотою Верховної ради України Красовського Володимира Васильовича.
10. Про звернення депутата Полтавської районної ради Полтавської області Р. Базалук щодо збереження ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дубовий гай».
11. Про річні звіти керівників установ, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області.
11.1. Звіт виконуючого обов’язки директора Комунальної установи природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» Полтавської обласної ради про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану установ за 2020 рік.
11.2. Звіт директора Комунальної установи природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Диканський» Полтавської обласної ради про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану установ за 2020 рік.
12. Про звернення депутата Полтавської обласної ради М. Грекової щодо внесення змін до плану роботи постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування на 2021 рік.
13. Про стан виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування від 17 лютого 2021 року з питання № 3 порядку денного щодо плану роботи постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування на 2021 рік.
14. Різне.

ДОДАТКОВІ ПИТАННЯ:
1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році».

Система Orphus