Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

7 червня – ЗНО з фізики: на Полтавщині тестування складатимуть 1113 учасників

7 червня в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Загалом, в Україні на тестування зареєструвались 32 090 осіб.

На Полтавщині на ЗНО з фізики зареєструвались 1 113 осіб, повідомили в Харківському центрі оцінювання якості освіти.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові/учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

-оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

-паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

-запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

“У разі запізнення або неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО. Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися”, – повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 

 

Система Orphus