Ви тут:
Україна 

22 іноземні делегації з початку року відвідали зону ООС

22 іноземні делегації відвідали район проведення операції Об’єднаних сил від початку року. Кількість заходів військового співробітництва в ООС постійно зростає. Це руйнує неправдиву тезу російських пропагандистів про «втому від України» у світовому співтоваристві.

Про це інформує пресцентр ООС.

“Дипломатія – важливий інструмент у протистоянні агресору. Головною метою дипломатичних заходів в районі ООС є об’єктивне інформування союзників України щодо безпекової ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил, особливостей дій російських окупаційних сил, а також інформування щодо дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування. Основна форма проведення цих заходів – візити до району ООС представників іноземних оборонних відомств та урядових делегацій, як правило, керівництва міністерств закордонних справ і послів держав-членів НАТО та країн-партнерів”, – йдеться у повідомленні.

Військове співробітництво також є майданчиком демонстрації підтримки, яку отримує наша країна від держав-членів НАТО та країн-партнерів для ефективної протидії агресії російських окупаційних військ.

Візити представників країн-партнерів до району проведення ООС є підтвердженням практичної співпраці та обміну досвідом, а також підтримки України в боротьбі з агресією Російської Федерації, у захисті національного суверенітету та територіальної цілісності.

“Одним з важливих практичних результатів заходів військового співробітництва в районі проведення операції Об’єднаних сил є сприяння розвитку операційних спроможностей Збройних Сил України за рахунок вивчення потреб підрозділів на лінії зіткнення у озброєнні та обладнанні з подальшим корегуванням кількісно-якісних показників міжнародної технічної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus