Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

12 років позбавлення волі: винесли вирок судді окупаційної влади РФ в Криму

Слідство встановило, що листопаді 2014 року суддя Ялтинського міського суду АР Крим забезпечував становлення окупаційної влади РФ в Криму, а саме безпосередньо брав участь у створенні та роботі незаконних окупаційних органів.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Окрім того, після призначення його указом президента РФ на посаду судді так званого Ялтинського міського суду Республіки Крим Російської Федерації він виконував функції представника судової влади держави-агресора. Також суддя умисно надавав допомогу РФ в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету та територіальній цілісності.

“За публічного обвинувачення прокурорів Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора суддю Ялтинського міського суду АР Крим за вчинення державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України) засудили до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна засудили. Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту та залишив без змін вирок Святошинського райсуду Києва”, – йдеться у повідомленні.

У Офісі Генпрокурора нагадують, що наразі триває досудове розслідування у понад 200 кримінальних провадженнях щодо “суддів” окупаційної влади РФ у Криму та понад 100 – перебувають на стадії судового розгляду.

Фото: Українська правда

Система Orphus