Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

10 червня відбудеться ЗНО з біології: з Полтавщини на тестування зареєструвалось 4 745 абітурієнтів

В Україні 10 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Загалом, в Україні зареєструвалось 127 202 особи.

За даними Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, з Полтавської області на тестування зареєструвалось 4 745 абітурієнтів.

Тест з біології налічує 50 завдань,  на виконання яких відведено 150 хвилин. За правильне виконання всіх завдань можна набрати 82 бали, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО. В запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові/учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Читайте також: Основна сесія-2021: коли полтавським абітурієнтам чекати результатів тестування

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

-оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

-паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

-запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Під час проходження тесту учасник/учасниця не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

 

Система Orphus