Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Зведений загін поліцейських Полтавщини вирушив у зону ООС

12 травня зведений загін поліцейських Полтавської області вирушив на схід країни для забезпечення публічного порядку й безпеки в населених пунктах та на блок-постах в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Полтавській області.

“Сьогодні ви вирушаєте на схід України, щоб змінити на постах наших бійців, які понад два місяці забезпечують правопорядок в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил. Довожу до вашого відома, що мною та моїми заступниками прийняте рішення покращити побутові умови для проживання та відпочинку особового складу. Разом із місцевими органами влади та самоврядування нам вдалося знайти більш достойні умови, де б ви могли нормально відпочити після чергування на блок-постах. Ми й надалі дбатимемо про те, щоб поліцейські з Полтавщини мали все необхідне для якісного виконання завдань, поставлених командуванням ООС”, – зазначив начальник ГУ НП у Полтавській області Іван Вигівський.

Також начальник поліції Полтавщини наголосив на суворому дотриманні дисципліни й законності. Закликав піклуватися про особисту безпеку під час несення служби, бути дружними, згуртованими та живими й неушкодженими повернутися додому.

Фото: ГУ НП у Полтавській області

 

Система Orphus