Ви тут:
Суспільство Україна 

Завдання Міністерства внутрішніх справ – звести до мінімуму кількість загиблих на дорогах, – Антон Геращенко

На цьому наголосив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Що є найвищою цінністю. Відповідь одна — це життя людей. Люди вмирають на небезпечних дорогах України. Зараз я вам демонструю цифри, які ми порахували перед запуском системи автоматичної фіксації порушень ПДР. Ця цифра жахлива. З 1991 – 2020 роки на дорогах України загинуло 177 636 людей. Кожен день ця цифра змінюється. Зрозуміло, що в 90-00-их роках в рік гинуло 9 -10 тис. українців. Дороги та машини були більш небезпечними. Законодавство було недосконалим. Минулого року на дорогах України загинуло 3554 людини. Наприклад, в півмільйонному місті Осло минулого року загинула одна особа на дорозі», – зазначив Антон Геращенко.

Він додав, що завдання МВС — це звести до мінімуму кількість загиблих на дорогах.

«Наше завдання, до якого ми йдемо під егідою Президента України, шляхом тісної співпраці з Верховною Радою, це робити так, щоб цифри загибелі на дорогах України були знижені до мінімуму. А краще, щоб їх взагалі не було», – додав Антон Геращенко.

Система Orphus