Ви тут:
Суспільство Україна 

За тиждень в Україні зареєстрували понад півмільйона підозрілих подій в кібермережі, – Віктор Жора

За останній тиждень в Україні було зареєстровано більш ніж півмільйона підозрілих подій в кібермережі.

Про це заявив заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віктор Жора під час презентації Кіберцентру UA30.

«Держспецзв’язку формує і реалізує державну політику у сфері кіберзахисту. Ядром Кіберцентру UA30 є команда CERT-UA. Для того, щоб зрозуміти масштаб роботи, який здійснюється в приміщенні, пропоную поглянути на цифри. За останній тиждень у нас зареєстровано більш ніж півмільйона підозрілих подій в українській кібермережі. В ручному режимі ми оброблюємо тільки серйозні інциденти. З початку року ми обробили 372 серйозних інцидентів, тобто по 3-4 серйозних інциденти в день. Важливо, що команда CERT-UA є частиною глобальної спільноти, є учасником форуму First. На жаль, поки що в Україні тільки одна подібна команда, а в сусідній Білорусі – 2, а в Польщі – 5. Сподіваюсь, що в майбутньому в Україні стане більше команд», – зазначає Віктор Жора.

Він додав, що взаємодія з міжнародними колегами дозволяє українській команді оперативно обмінюватися інформацією, розуміти, що відбувається у світі та інформувати про це міжнародних партнерів.

Система Orphus