Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

За тиждень коронавірусну інфекцію виявили у 78 кременчужан

За статичною інформацією, у місті протягом останніх кількох тижнів спостерігається чітке зниження показників захворюваності на цю інфекції. На тижні, що минув, було зареєстровано 121 новий випадок захворюваності на коронавірусну хворобу, а на попередньому до нього тижні – 191 випадок.

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, пише сайт Кременчуцької міськради.

За інформацією Ольги Усанової, поточного тижня із симптомами ГРВІ до сімейних лікарів звернулося 113 дорослих і 371 дитина. Пневмонії встановлені у 81 дорослого, виставлено 53 підозри на коронавірус теж у дорослих.

На стаціонарному лікуванні із пневмоніями перебувають 113 осіб, із них – 61 має тяжкий перебіг хвороби. Зокрема, у лікарні «Кременчуцька» такий діагноз лікують 36 пацієнтів (23 з тяжким перебігом хвороби), І міській лікарні – 22 пацієнти (17 з тяжким перебігом хвороби), ЦРЛ – 33 пацієнти (20 з тяжким перебігом хвороби), дитячій лікарні – 6 пацієнтів, лікарні «Правобережна» – 4 пацієнти і лікарні «Придніпровська» 12 пацієнтів.

Станом на сьогодні в умовах стаціонару коронавірусну хворобу лікують 27 кременчужан і 39 жителів із інших населених пунктів. На кисневій терапії перебувають 66 хворих. Амбулаторно під наглядом сімейних лікарів цю інфекцію долають 418 креенчужан.

Всього від початку пандемії в місті зареєстровано 9085 випадків COVID-19. Станом на сьогодні побороло цю хворобу 8381 кременчужанин, померло 259 осіб.

фото ілюстративне

Система Orphus