Ви тут:
Суспільство Україна 

З Сектора Гази успішно евакуювали 109 українців та громадян інших держав, – Офіс Президента

Зеленський привітав успішне повернення на батьківщину 109 українських громадян, які захотіли виїхати із Сектора Гази. Літак з ними вранці приземлився у Києві.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Разом з українцями було евакуйовано 13 громадян Молдови та четверо громадян Болгарії.

“Гуманітарна операція відбувалася в умовах збройного протистояння у регіоні. Україна, яка восьмий рік змушена захищати свій суверенітет і територіальну цілісність від збройної агресії та відновлювати зруйновані війною території, як ніхто розуміє цінність кожного людського життя. Безпека людей завжди є пріоритетом для України. Тому паспорт із синьо-жовтим прапором – це запорука того, що держава не покине свого громадянина сам на сам із бідою”, – йдеться у повідомленні.

Для організації евакуації українців із Сектора Гази вітчизняне МЗС та дипломати провели низку непростих переговорів. У тісній співпраці та координації державні інституції забезпечили безпечне повернення українців додому.

“Як наголосив Володимир Зеленський, українці завжди можуть розраховувати на допомогу своєї країни, хоч би в якій ситуації вони опинилися”, – повідомляють у Офісі Президента.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus