Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

З початку року збільшилась кількість ДТП за участі дітей, – поліція

Поліція Полтавщини проводить превентивні заходи, щодо зниження рівня аварійності на автошляхах. Особлива увага зосереджена на тому, щоб не постраждали діти. 

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ НП в Полтавській області

За результатами проведеного аналізу аварійності на території Полтавської області, з початку року спостерігається збільшення загальної кількості дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх.

«В області сталося 48 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей (у 2020 р. – 40). Із них: 28 ДТП, де діти були пасажирами, 13 – пішоходами, 7 – водіями та один – велосипедистом. Як правило, усі ці автопригоди стаються через недотримання правил безпеки на дорогах. Задля того, аби зменшити аварійність за участю підростаючого покоління, поліція Полтавщини проводить широку інформаційно-просвітницьку кампанію серед школярів, вчителів та батьків. Сподіваємося, що це допоможе вберегти дітей від трагічних наслідків під час участі в дорожньому русі», – розповів  начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини  Роман Ніколаєнко.

Цього тижня поліцейські Полтавщини також нагадали школярам про основні правила безпеки на дорогах та навчили дітей застосовувати їх на практиці.

Правоохоронці детально розповіли  про світлофор та значення кольорів його вогнів, а також познайомили учнів із дорожніми знаками та розповіли, про що вказує кожен із них.

Крім того, поліцейські акцентували увагу на обов’язковому використанні на елементах одягу, сумках, ранцях наліпок та нашивок, які відбивають світло в темну пору доби. Адже це допомагає водієві вчасно побачити людину та уникнути наїзду.

“Такі зустрічі з поліцейськими допомагають дітям краще засвоїти правила безпечної поведінки на дорозі. А це особливо важливо напередодні літніх канікул”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області  

Система Orphus