Ви тут:
Суспільство Україна 

З фракції “Слуга народу” виключили нардепа Шевченка

Народного депутата Євгенія Шевченка виключили з фракції “Слуга народу” після того, як він підтримав дії режиму Олександра Лукашенка по затриманню ексредактора опозиційного Telegram-каналу Романа Протасевича.

Про це інформує LB.ua.

Як повідомили джерела у фракції “Слуга народу”, Давид Арахамія заявив, що назбиралася необхідна кількість підписів. 

“Документи будуть передані керівництву Верховної Ради для оголошення в залі”, – повідомив колегами по фракції в чаті її голова Арахамія.

У пресслужбі СН офіційно повідомили про виключення Шевченка, але причини не вказали. 

“Народний депутат України Євгеній Шевченко був виключений з фракції «Слуга Народу». Відповідне рішення ухвалено більшістю голосів. Зібрані всі необхідні підписи”, – йдеться у повідомленні. 

Після того, як влада Білорусі ініціювала екстрену посадку літака Афіни-Вільнюс під приводом “мінування”, а потім затримала пасажира борту, ексредактора Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича, Шевченко написав у себе в Facebook слова підтримки білоруському режиму.

Спершу він оприлюднив спільне з Лукашенком фото і підписом “Бацька вам не Янукович!”, а потім написав допис про те, що:

“Ми з Бацькой за народ, за соціальну справедливість, за справжню незалежність без зовнішнього управління”.

Україна в той час офіційно засудила затримання Протасевич і назвала це наступом на свободу слова.  

Шевченко їздив 20 квітня в Мінськ на зустріч з Лукашенком, де сказав йому, що “більше третини українців хотіли б бачити його своїм президентом”. У “Слузі народу” заявили, що поїздка – власна ініціатива Шевченка, однак попередили, що вимагатимуть від нього пояснень. 22 квітня на засіданні Шевченко сам попросив виключити його з фракції, однак більшість “слуг народу” виступили проти”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Євгеній Шевченко Facebook

Система Orphus