Ви тут:
Культура Суспільство 

З 28 травня до 2 червня триватиме Чілдрен Кінофест: розпочалася реєстрація

Розпочалася безплатна реєстрація на кінотеатральні покази 8-го Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест.

Кінопокази Чілдрен Кінофест проходитимуть з 28 травня до 2 червня у понад 20 містах України, зокрема і в Полтаві, повідомили на сторінці Держкіно України у фейсбуці.

У міжнародній конкурсній програмі фестивалю – сім дитячих фільмів, відібраних на європейських кінофорумах:

“Віктор_Робот” (Україна)

“Полі” (Франція, Бельгія)

“Хлопчик-Гусак” (Данія)

“Як Гітлер вкрав рожевого кролика” (Німеччина, Швейцарія, Італія)

“Арктичні верблюди” (Норвегія)

“Самі в космосі” (Швеція)

“Джекі та Опієн” (Нідерланди)

Реєстрація на кожен фільм кінотеатральної програми Чілдрен Кінофесту розпочинається за чотири дні до його показу, подивитися фільми з програми фестивалю може кожен охочий – для цього потрібно обрати місто й фільм для перегляду та заповнити електронну форму.

Відкриється Чілдрен Кінофест створеною за підтримки Держкіно фантастичною анімаційною стрічкою Анатолія Лавренішина Victor_Robot.

Спеціальною подією фестивалю стане показ угорської анімаційної стрічки “Лисенятко Вук”, яка цього року відзначає своє 40-річчя.

Фільмом-закриттям фестивалю, як і завжди, стане володар Гран-прі попереднього року. Цьогоріч – це українська фантастична пригодницька стрічка Фокстер & Макс Анатолія Матешка, також створена за підтримки Держкіно.

Зареєструватися на онлайн-покази можна буде в день відкриття фестивалю, 28 травня, за посиланням.
Система Orphus