Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

З 1 вересня школярі матимуть змогу їсти корисні страви у їдальнях, – Олена Зеленська

Перша леді України Олена Зеленська разом з Міністерством освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством економіки України, Держпродспоживслужбою та шеф-кухарем Євгеном Клопотенком презентували напрацювання у реформі шкільного харчування та представили оновлене рекомендоване меню для школярів.

Нове меню складається зі 160 страв, які використовуватимуть залежно від кратності харчування для кожного окремого закладу освіти. Це меню включає як традиційні українські страви, так і популярні страви різних кухонь світу, повідомила на своїй сторінці у фейсбук перша леді України Олена Зеленська.

Вперше до меню включили безглютенові позиції, збільшили кількість фруктів і м’яса у раціоні. Меню розроблялося в межах норм, які рекомендовані фахівцями МОЗ.

“Розпочавши роботу над реформою системи шкільного харчування, ми поставили собі мету зробити так, щоб діти у школах харчувалися корисно та смачно. Якщо 2020 рік ми присвятили оновленню нормативної бази, то в цьому році активно працювали над імплементацією нових норм у школах та розробкою здорового меню для школярів.  Я вірю, що підвищити загальний середній рівень харчування в українських школах реально. І над цим працює команда професіоналів”, – написала Олена Зеленська.

Ознайомитись з рекомендованим оновленим меню можна на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Система Orphus