Ви тут:
Спорт Суспільство 

Японські медики закликали скасувати Олімпіаду: в країні сплеск коронавірусу

Лікарі країни звернулись з відкритим листом до прем’єр-міністра Японії Йосіхіде Суґи

Про це пише ЕспресоTV з посиланням на Reuters.

Токійська асоціація практикуючих лікарів, яка представляє близько 6 тис. лікарів первинної медичної допомоги, заявила, що лікарністолиці країни, яка  прийматиме Ігри, завантажені на повну на тлі сплеску захворюваності на коронавірус.

“Ми просимо владу переконати МОК (Міжнародний олімпійський комітет), що проведення Олімпіади є ускладненим, і отримати його рішення про скасування Ігор”, – сказано в відкритому листі до прем’єр-міністра Йосіхіде Суґи від 17 травня.

Стрибок захворюваності викликав тривогу на тлі дефіциту медичного персоналу та лікарняних ліжок у деяких районах Токіо. Це змусило уряд продовжити дію надзвичайного стану у столиці та деяких інших префектурах до 31 травня.

Незабаром лікарі очікують зіткнутися з труднощами, пов’язаними сезоном теплових ударів протягом літніх місяців.

Японські лікарі звернулись до прем’єр-міністра, наголошуючи, що “Японія буде нести максимальну відповідальність”, якщо Олімпійські ігри сприятимуть зростанню смертності,

Водночас онлайн-петицію із закликом скасувати літні Олімпійські Ігри в Токіо підписали сотні тисяч людей.

Загалом, Японія уникнула вибухового розповсюдження вірусу, якого зазнали інші країни, але уряд потрапив під різку критику за його повільні темпи вакцинації.

За останніми даними, в країні щеплено близько 3,5% від усього населення, яке складає близько 126 млн.

Система Orphus