Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Який продукт найкорисніший для жіночого здоров’я, – визначили дослідники

Експерти назвали найкорисніший продукт для жіночого здоров’я. Зокрема, вони рекомендують звернути увагу на фініки.

Про це розповідає Час-Дій.

Закордонні дослідники визначили, що в жіночому раціоні ці смачні плоди повинні бути присутніми практично кожен день, особливо після 45 років.

Фініки є профілактичним засобом, здатним уповільнити процеси старіння організму. Більш того, їх називають “ліками” в період менструації та клімаксу, тому що плоди допомагають полегшити стан.

Медики також підкреслюють, що регулярне вживання фініків добре позначається на зовнішньому вигляді жінки, а ще на її гормональному фоні. У складі продукту багато заліза, кальцію, магнію, фосфору, вітамінів групи В.

Оптимальна добова норма фініків для дорослої людини — не більше ніж 10 штук. Ці плоди сприятливо діють на організм: знижують в крові рівень “шкідливого” холестерину, зміцнюють серцево-судинну систему і також кістки, допомагають нормалізувати тиск і покращують травлення. Їсти плоди бажано в першій половині дня і під час вживання запивайте їх водою.

Також фініки корисно приймати вагітним і жінкам, які годують грудьми, тому що речовини, які входять до їх складу, сприяють синтезу гормону окситоцину — він зміцнює стінки матки та сприяє поліпшенню родової діяльності.

фото ілюстраційне

Система Orphus