Ви тут:

Які контактні лінзи вибрати

Що таке мультифокальні контактні лінзи

Мультифокальні контактні лінзи вирішують проблеми тих, хто страждає віковою далекозорістю. Вони дозволяють коригувати зір на різні відстані:

  • далеко;
  • середня зона;
  • близько.

Діагноз пресбіопія, або вікова далекозорість, для багатьох пацієнтів означає підбір додаткових окулярів або перспективу операції. Коли ані перше, ані друге не влаштовує, оптимальним рішенням можуть стати контактні лінзи. Зрозуміло, не прості, а мультифокальні, тобто такі, що коригують зір на різні відстані.

Мультифокальні контактні лінзи мають такі ж переваги, як і звичайні м’які контактні лінзи:

  • зручність;
  • великий огляд;
  • видимість на різних відстанях.

Чим відомий Cooper Vision

Cooper Vision — широко відомий холдинг, який виробляє контактні лінзи. Cooper Vision завоював третє місце за обсягами виробництва контактних лінз у цілому світі. Контактні лінзи складають в загальному 80% продажів компанії.

Компанія Cooper Vision випускає лінзи п’яти видів: Clariti, Biofinity, Avaira, ProClear і Biomedics, а також щоденні лінзи MyDay.

Контактні лінзи Biofinity від Cooper Vision можна придбати в спеціалізованому інтернет-магазині https://mkl.ua/ua/product/biofinity/ з безкоштовною доставкою без переплат. Ви гарантовано залишитеся задоволені своєю покупкою! Деталі тут.

Продукція виробника застосовується при втраті чіткості зору, астигматизмі, пресбіопії, а також далекозорості та короткозорості. Основну частку продукції складають лінзи Cooper Vision одноденного та одномісячного типу.

Одноденні лінзи Cooper Vision забезпечують пацієнтам заспокійливий, лікуючий і розслабляючий ефект. Вони не вимагають покупки засобів з догляду, містять комфортний рівень вологи і добре пропускають кисень.

Трохи історії

Cooper Vision розпочала свою роботу в 1980 році. Це дочірня фірма корпорації Cooper Company, яка націлена на медичний сектор. Нині Cooper Company має два підрозділи:

  • Cooper Vision — безпосередньо займається контактними лінзами;
  • Cooper Surgical — виробляє продукцію для охорони здоров’я жінок.

Цікаві факти

Зараз Cooper Vision має безліч ліній продукції. У 2011 році лінія Avaira відкликала свої вироби в зв’язку з розслідуванням США. Було встановлено, що залишки деяких речовин на лінзах призводили до затуманення зору і дискомфорту. Але нині всі проблеми усунуто, і Cooper Vision стала однією з найкращих фірм, що займаються випуском і виробництвом контактних лінз. У 2013 році ця компанія, а також фірми FibroGen Inc. і Synsam Opticians, мали шалений успіх у дослідженні штучної рогівки. А у 2013 році Cooper Vision виграла приз SILMO d’Or за контактні лінзи «MyDay» в Парижі.

Система Orphus