Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як швидко схуднути після 40 років, – пояснили медики

Ризик появи зайвої ваги в середньому віці збільшується, цьому сприяє фізіологія. Будемо чесні, дуже багато людей починають повніти в проміжок між 30 і 40 роками. Ближче до середини життя, після 30-ти, людський організм починає втрачати м’язову масу.

За десять років втрачається до 5% м’язів, які активно спалюють калорії. Втрачаючи м’язову масу, ми автоматично засвоюємо більше калорій, пише cikavosti.com.

Тим часом фізично людське тіло в середині життя зовсім не має потреби в такій кількості калорій, більш того, йому потрібно ще менше, ніж було. Це пов’язано з тим, що при скороченні м’язової маси відбувається уповільнення метаболізму.

Старіння, збільшення жирової тканини — все це впливає на те, як тіло переробляє глюкозу або цукор, що виділяється з їжі для отримання енергії. Процеси такої перероблення також можуть сповільнюватися, приводячи до збільшення рівня цукру в крові, розвитку предіабету і діабету 2 типу, що підвищує ризик серцевих захворювань та інших небезпечних станів, включаючи сліпоту та ампутації.

Як стати стрункішим в середньому віці

Спеціалісти дають три універсальних рекомендації:

– Займатися фізичними навантаженнями. Необхідний рух та силові вправи — все, що розвиває і зміцнює м’язову тканину.

– Їсти багато білка. З віком цей елемент в їжі стає ще більш важливим, він допомагає запобігти швидку втрату м’язів. Тілу потрібно від 1 до 1,5 грамів білка на кілограм ваги. Його слід розподілити на весь денний раціон, споживаючи не менше 20-25 грамів білка за сніданком.

– Зменшити споживання калорій. Навіть якщо ваша їжа виключно здорова, потрібно розуміти: споживання калорій не може бути таким же, як в молодості, інакше зайва вага неминуча.

фото ілюстративне

Система Orphus