Ви тут:
Р Суспільство 

Як підготуватись до ДПА з історії України?

Історія України – важлива та водночас досить об’ємна дисципліна, яку не так легко вивчити. Різноманіття подій і фактів, починаючи від розселення племен трипільської культури у ІІІ тис. до н.е. і закінчуючи бурхливими політичними подіями ХХІ ст., неможливо просто завчити напам’ять. До того ж майже всі переселення народів та європейські війни відбувалися на території України.

Чимало школярів складають ДПА з історії, аби краще підготуватися до майбутнього ЗНО. Адже історія України – один із найважливіших предметів для вступу на гуманітарні та соціальні спеціальності. Охопити величезний обсяг інформації за 5-11 класи досить важко.

Як репетитор з історії України допоможе надійно засвоїти предмет і використовувати отримані знання на практиці?

Історія України – багатогранна наука. Лише для того щоб запам’ятати усі дати й терміни, доведеться витратити кілька днів, а то й тижнів. Але історія – це не тільки дати і події, це економічний, політичний, соціальний, духовно-культурний розвиток суспільства. Історія вчить, до чого призводять революції, війни, економічні перебудови. Важливо вміти розглядати її з позиції причин і наслідків історичних подій.

Для такого глибинного розуміння історії потрібно готуватися до іспиту принаймні за рік. Можна повторювати матеріал самостійно. Але краще допоможе впоратися репетитор. Історія України – досить структурована та послідовна наука, і педагог допоможе це зрозуміти. Учитель визначає загальний рівень знань та готує навчальну програму, адаптовану до особливостей конкретного учня. Водночас ця програма враховує усі теми та вимоги Міністерства освіти.

В результаті інтенсивних додаткових занять матеріал можна вивчити в 2-3 рази швидше та надійно закріпити знання. Сьогодні займатися з репетитором можна онлайн. Індивідуальні уроки мають наступні особливості:
●      структурований виклад навчального матеріалу
●      корисні поради від репетитора щодо запам’ятовування фактів і дат
●      осмислений розгляд і обговорення історичних подій
●      складання асоціативних ланцюжків, ліній часу, історичних портретів та інше
●      незвичайні завдання у форматі вікторин, загадок, квестів тощо

Як знайти хорошого репетитора для своєї дитини?

Неможливо запам’ятати великий об’єм інформації за кілька тижнів. Якщо у вашої дитини не дуже хороші оцінки, то підготуватися до ДПА чи ЗНО їй допоможе репетитор. Україна – держава з багатовіковою та славетною історією, яку повинен знати кожен громадянин.

Не втрачайте дорогоцінний час! Дайте своїм дітям можливість завчасно та надійно підготуватися до іспитів. Знайти кваліфікованого педагога завжди можна на сайті БУКІ. Тож просто зараз:
●      заходьте на сайт і вибирайте предмет
●      визначтеся зі своїми вимогами до викладача
●      подумайте про місце та формат занять
●      уважно розгляньте анкети на сайті
●      надішліть заявку вибраному репетитору

фото ілюстративне

Система Orphus