Ви тут:
R Суспільство 

Види чоловічих брюк

Чоловічі штани – річ, яка була, є і буде в гардеробі кожної людини. За стилем брюк можна визначити характер і настрій людини. Тому дуже важливо надати процесу підбору даної речі велике значення. Якщо ви ще не знаєте, де почати пошук тієї самої моделі, яка відмінно сяде на вас і підкреслить всі ваші достоїнства, тоді вам сюди: https://bolf.ua/rus_m_Мужская-одежда_Брюки-мужские-1898.html.

Класичні сучасні моделі чоловічих брюк

Ажіотаж навколо класичних брюк в якийсь момент часу спонукав дизайнерів і модельєрів створити моделі не тільки для походу на урочисті заходи або роботу, але і для повноцінного переміщення по місту.

Для початку давайте розберемося в тому, що називають класичними брюками в сучасному суспільстві.

Класична модель – це те, в чому можна піти не тільки в офіс або банкет. Сьогодні в брюках подібного типу можна сміливо відправитися на прогулянку по місту, набережної, піти в театр або ресторан, а також багато іншого.

Сучасні моделі можуть мати невеликі відхилення: бути укороченими, звуженими, не мати стрілок, відрізнятися матеріалом – але все це не заважає їм по правді називатися класичними брюками.

Повсякденні чоловічі штани

Модельний ряд повсякденних моделей виглядає набагато ширше вищезгаданого. До нього можна віднести всі види джинсів, спортивних штанів, чінос і слакси.

Слакси – штани, які повинні були змістити класичні моделі зі стрілками. Однак величезний попит зробив так, що слакси стали не просто альтернативним варіантом, а повноцінної модною одиницею, яка підлаштовується під канони моди донині.

Чінос – повсякденні брюки, які стали символом універсальності. Вони відмінно впишуться в більшість ваших образів. Абсолютно неважливо, куди ви зібралися в них йти: в ресторан, театр, парк або магазин – скрізь вони будуть виглядати більш, ніж доречно.

Джинси. Чи не згадати їх було б модним злочином. Джинси нам відкрито демонструють практичність і еластичність (в плані модельного ряду). Надійний щільний матеріал зберігає ваші штани в первозданному вигляді довгий час.

Види крою чоловічих брюк

Крім усього іншого все штани можна розділити на безліч видів за типом крою, довжини і висоти посадки, але конкретно тут ми поговоримо про перший.

Slim-fit – прямі брюки, трохи завужені штанини, висока або середня посадка.

Loose-fit – з назви зрозуміло, що це об’ємні, вільні штани.

Skinny-fit – знову підказка в самому назва: вузькі, облягаючі штани, основний “клієнт” яких – молодь і підлітки.

Кожен з цих видів має свої особливості і по-різному підбирається.

Система Orphus