Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Вибори ректора Полтавського педуніверситету відбудуться восени

Міністерство освіти і науки України у наказі про оголошення конкурсу про вибори ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка повідомили дату проведення виборів.

Таким чином, керівника вищого навчального закладу обиратимуть 29 вересня.

Це буде друга спроба обрати ректора.

Нагадаємо, перший конкурс МОН оголосило з датою проведення виборів 7 квітня. Тоді за посаду ректора змагались троє кандидатів – професори Марина Гриньова, Василь Фазан та Сергій Шевчук. У першому турі не вдалось обрати ректора, оскільки жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів.

Тому оголосили другий тур, в який вийшли двоє кандидатів – Марина Гриньова і Сергій Шевчук, за яких у першому турі віддали 40,86% і 42,89% голосів відповідно. У другому турі голоси серед кандидатів розділились таким чином: за Марину Гриньову віддали 211 голосів (49,65%), за Сергія Шевчука – 189 голосів (44,47%). Таким чином, жоден з кандидатів не отримав понад 50% голосів.

Відповідно до змін до закону про вищу освіту щодо удосконалення процедури виборів ректорів вишів, обраною керівником закладу вищої освіти вважається кандидатура, яка набрала понад 50% голосів осіб, які взяли участь у голосуванні під час другого туру виборів.

Система Orphus