Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Вундерчада”: у Полтаві організовують святковий простір для дітей та родин

Педагоги студії «Вундерчадо» та школи «Паросток» до Дня захисту дітей організовують простір щасливого дитинства, де є гра, активність, самостійність, казка і щасливе дорослішання. Захід відбудеться 1 червня з 10:00-18:00, Соборності, 46.

Як розповіла ОКІА “Новини Полтавщини” педагог Олена Говорова, даний захід пропагує культуру гри, розвиток та родинне спілкування. Тут можна буде пограти у цікаві ігри, почитати та придбати різноманітні “розвивалки”. Також охочі зможуть відразу записатися до студії розвитку дітей.

“Це своєрідний розвивальний простір з різними локаціями. Захід буде цікавий дітям віком від двох до семи років та їхнім батькам. Ми хочемо допомогти батькам опанувати прогресивні технології щодо виховання та розвитку їхніх малюків. Діти зможуть в насолоду розважитися, а дорослі – отримати консультацію з дитячого розвитку”, – говорить Олена Говорова.

 

Заплановані такі локації:

«Читалочка»

«Магічні перетворення»

«Розумні ігри»

«Експериментаніум»

«Маленькі художники»

Також на малечу чекають веселі герої, смаколики, ігри, майстер-класи, твістер, бульбашки та інші веселощі.  Усі активності безкоштовні.

Партнерами заходу є Педагогічний центр “Академія” та розвивальний центр “Вундерчадо”.

 

 

Система Orphus